Domovská stránka » Portfolio » Svatební focení

Svatební focení

Svatbu fotím jako dokument, nearanžovaný záznam dne. Jako svou silnou stránku vnímám schopnost zachytit přirozené emoce a momenty. Je pro mě zásadní, aby se se mnou lidé cítili dobře, aby si to užili a na fotkách vypadali jako opravdoví oni. Ke každé zakázce svatebního focení přistupuju individuálně a snažím se vyhovět konkrétním potřebám a přáním klienta. 

Svatby fotím už od roku 2009, a za ty roky už dobře vím, co mi jde nejlépe a co je má srdeční záležitost. Na svatbě se pohybuju tak, aby o mě hosté co nejméně věděli. Výsledkem je pak zachycení co nejskutečnější nálady celého dne. Tomu všemu předchází předsvatební schůzka – ráda se se snoubenci poznávám osobně už dříve a zajímá mě jejich životní příběh.

Co u mě najdete: přirozenost, nearanžovanost, upřímný emoce, citlivý přístup k těm, co se neradi fotí, příjemně strávený čas. Zároveň mi ale přijde stejně důležité zmínit i to, co není můj styl – excesivní pózování nebo hodiny strávené focením skupinových fotek. Pro lepší představu o mém stylu focení se můžete podívat na můj blog a prohlédnout si poslední svatby.

Poslední svatby na blogu

  • Štěpánka & Bobeš, 21.10.2023

    Štěpánka & Bobeš, 21.10.2023

  • Daniela & Radek, 30.9.2023

    Daniela & Radek, 30.9.2023

  • Jani & Sam, 9.9.2023

    Jani & Sam, 9.9.2023

Máte zájem o svatební focení?

Jak to celé bude probíhat?

>>> Dáte mi vědět telefonicky, e-mailem, nebo vyplněním kontaktního formuláře. Všechny kontakty najdete na této stránce.

>>> Potkáme se osobně v Praze na předsvatební schůzce, kde se seznámíme a vy mi povíte o svých představách a přáních. Pokud není možná osobní schůzka, nebo bydlíte mimo Prahu, můžeme se potkat i online. První setkání můžeme realizovat i formou předsvatebního focení.

>>> Když se na svatebním focení domluvíme, bude potřeba složit zálohu 20 % z celkové ceny. Tím máte svůj termín zarezervovaný.

>>> V den svatby dorazím s předstihem kamkoliv si budete přát.

>>> Pořízené fotografie zpracuju a zašlu do 5 pracovních dnů od svatby v digitální podobě a v základní úpravě. Fotografie budou v maximální kvalitě a ve vysokém rozlišení.

>>> V případě potřeby mohu navíc zajistit také tisk velkoformátových fotografií.

Nejčastější dotazy

Kam za námi můžeš dorazit?

Většinu svateb fotím v ČR a na Slovensku. S cestováním dál ale určitě nemám problém.

Kolik náš to bude stát?

Každý svatební den je jedinečný a stejně tak vaše přání a představy o svatebním focení. Pro bližší informace o ceně mi prosím dejte vědět. Kontakt najdete tady.

Kolik dostaneme fotek?

Počet fotek se odvíjí od délky focení. Celodenní focení zpravidla vychází na 300-400 fotek. Klientům zasílám všechny povedené fotky, nevybíráte si tedy z žádného náhledu.

Kdy fotky dostaneme?

Pořízené fotografie zpracuju a zašlu do 5 pracovních dnů od svatby. V případě potřeby mohu navíc do 10 pracovních dní od zaslání všech potřebných informací zajistit také tisk velkoformátových fotografií.