Domovská stránka » Portfolio » Svatební focení

Svatební focení

Svatbu fotím jako dokument, nearanžovaný záznam dne. Jako svou silnou stránku vnímám schopnost zachytit přirozené emoce a momenty. Tu chvíli, kdy ženich před oltářem trpělivě a s láskou vyhlíží nevěstu. Když si babičky utírají slzy dojetí a děti se radostně točí na parketu. Chci být u toho všeho. Je pro mě zásadní, aby se se mnou lidé cítili dobře, aby si to užili a na fotkách vypadali jako opravdoví oni. A také, aby se k mým fotkám rádi vraceli. 

Ke každé zakázce svatebního focení přistupuju individuálně a snažím se vyhovět konkrétním potřebám a přáním klienta.

Můj styl focení

Přirozenost, nearanžovanost, upřímný emoce, citlivý přístup k těm, co se neradi fotí, příjemně strávený čas. Zároveň mi ale přijde stejně důležité zmínit i to, co není můj styl – excesivní pózování nebo hodiny strávené focením skupinových fotek. Pro lepší představu o mém stylu focení se můžete podívat na můj blog a prohlédnout si poslední svatby, nebo si přečíst sekci o mně.

Jak focení se mnou popisují moji klienti? Přečtěte si recenze.

Ověřit dostupnost termínu vaší svatby

  Ozvu se vám do 24 hodin.

  Poslední svatby na blogu

  • Stella & Matěj, 23.3.2024

   Stella & Matěj, 23.3.2024

  • Štěpánka & Bobeš, 21.10.2023

   Štěpánka & Bobeš, 21.10.2023

  • Daniela & Radek, 30.9.2023

   Daniela & Radek, 30.9.2023

  Cena svatebního focení

  Pokud se svatba koná mimo Prahu, účtuju k ceně svatebního focení náklady na cestování ve výši 4 Kč / km. Neplatíte tedy za můj čas při cestování.

  Uvedené ceny jsou vč. DPH.

  Sháníte svatebního fotografa?

  Jak to celé bude probíhat?

  První kontakt

  Dáte mi vědět telefonicky, e-mailem, nebo vyplněním kontaktního formuláře.

  Předsvatební schůzka

  Potkáme se osobně v Praze na předsvatební schůzce, kde se seznámíme a vy mi povíte o svých představách a přáních. Pokud není možná osobní schůzka, nebo bydlíte mimo Prahu, můžeme se potkat i online. První setkání můžeme realizovat i formou předsvatebního focení.

  Potvrzení termínu

  Když se na svatebním focení domluvíme, bude potřeba složit zálohu 20 % z celkové ceny. Tím máte svůj termín zarezervovaný.

  Svatební den

  V den svatby dorazím s předstihem kamkoliv si budete přát. Během svatebních oslav si dávám záležet, abych nebyla vidět, a mohla tak co nejvěrněji zachytit všechno okolní dění.

  Zaslání fotografií

  Pořízené fotografie zpracuju a zašlu do 5 pracovních dnů od svatby v digitální podobě a v základní úpravě. Fotografie budou v maximální kvalitě a ve vysokém rozlišení.

  Časté dotazy

  Kam za námi můžeš dorazit?

  Většinu svateb fotím v ČR a na Slovensku. Ráda ale vycestuji i kamkoliv dále.

  Kolik nás to bude stát?

  Každý svatební den je jedinečný a stejně tak vaše přání a představy o svatebním focení. Pro bližší informace o ceně se podívejte do mého ceníku, nebo mi, prosím, dejte vědět. Kontakt najdete tady.

  Kolik dostaneme fotek?

  Počet fotek se odvíjí od délky focení. Celodenní focení zpravidla vychází na 300-400 fotek. Klientům zasílám všechny povedené fotky, nevybíráte si tedy z žádného náhledu.

  Kdy fotky dostaneme?

  Pořízené fotografie zpracuju a zašlu do 5 pracovních dnů od svatby. V případě potřeby mohu navíc do 10 pracovních dní od zaslání všech potřebných informací zajistit také tisk velkoformátových fotografií.