Domovská stránka » Portfolio » Rodinné focení

Rodinné focení

Rodinné focení je hezký způsob, jak uchovat důležité vzpomínky a zachytit společné chvíle s vašimi nejbližšími. Je to už taková milá tradice s několika mými klienty, že se setkáváme každoročně, konzervujeme nové vývoje, narozeninové oslavy, výročí svatby, i příchody do dospělosti.

Rodinné focení se mnou probíhá jako přirozený záznam aktivit, které spolu podnikáme – víc dokument, než aranže a pózování. Může probíhat u vás doma, nebo na vašem oblíbeném místě – ať už v parku, v přírodě, nebo třeba na hřišti.

Mám moc ráda děti a přizpůsobuju průběh focení jejich individuálním potřebám. Mimo to umím pracovat s lidmi, kteří se neradi fotí, a před foťákem je přepadají rozpaky a ostych. To, aby se všichni zúčastnění cítili během focení dobře a komfortně, je pro mě zásadní.

Poslední rodinné fotky na blogu

  • M + R + M doma

    M + R + M doma

  • Viki, opička & Jan

    Viki, opička & Jan

  • Kawikovi na Letný

    Kawikovi na Letný

Máte zájem o rodinné focení?

Jak to celé bude probíhat?

>>> Dáte mi vědět telefonicky, e-mailem, nebo vyplněním kontaktního formuláře. Všechny kontakty najdete na této stránce.

>>> Proběhne e-mailová, nebo telefonická komunikace, v rámci které spolu domluvíme vše potřebné.

>>> V den focení se sejdeme na domluveném místě v dohodnutý čas. 

>>> Před samotným focením si na chvíli sedneme a popovídáme, abychom se vzájemně poznali a uvolnili.

>>> Pořízené fotografie zpracuju a zašlu do 5 pracovních dnů od focení v digitální podobě a v základní úpravě. Fotografie budou v maximální kvalitě a ve vysokém rozlišení.

>>> V případě potřeby mohu navíc zajistit také tisk velkoformátových fotografií.

Nejčastější dotazy

Co si máme vzít na sebe?

Na rodinné focení si s sebou vemte především pohodlné oblečení, ve kterém se cítíte nejlépe.

Kolik nás to bude stát?

Každé focení je jedinečné, stejně jako vaše přání a představy. Pro bližší informace o ceně mi prosím dejte vědět. Kontakt najdete tady.

Kde se bude focení odehrávat?

Focení může probíhat u vás doma, nebo na vašem oblíbeném místě, třeba v přírodě. Na focení za vámi dorazím po celé ČR.

Kolik dostaneme fotek?

Počet fotek se odvíjí od délky focení. Hodinové focení zpravidla vychází na 30-40 fotek. Klientům zasílám všechny povedené fotky, nevybíráte si tedy z žádného náhledu.

Kdy fotky dostaneme?

Pořízené fotografie zpracuju a zašlu do 5 pracovních dnů od focení. V případě potřeby mohu navíc do 10 pracovních dní od zaslání všech potřebných informací zajistit také tisk velkoformátových fotografií.

Co když bude špatné počasí?

Ráda přijímám věci, tak jak přicházejí, a tak i focení přizpůsobuju aktuálním okolnostem. Je ale samozřejmě na každém, jak chce, aby focení probíhalo. Pokud by bylo potřeba, není problém focení přeložit.