Domovská stránka » Portfolio » Rodinné focení

Rodinné focení

Rodinné focení je hezký způsob, jak uchovat důležité vzpomínky a zachytit společné chvíle s vašimi nejbližšími. Je to už taková milá tradice s několika mými klienty, že se setkáváme každoročně, konzervujeme nové vývoje, narozeninové oslavy, výročí svatby, i příchody do dospělosti.

Rychlý kontakt

  Ozvu se vám do 24 hodin.

  Můj styl focení

  Rodinné focení se mnou probíhá jako přirozený záznam aktivit, které spolu podnikáme – víc dokument, než aranže a pózování. Může probíhat u vás doma, nebo na vašem oblíbeném místě – ať už v parku, v přírodě, nebo třeba na hřišti.

  Mám moc ráda děti a přizpůsobuju průběh focení jejich individuálním potřebám. Mimo to umím pracovat s lidmi, kteří se neradi fotí, a před foťákem je přepadají rozpaky a ostych. To, aby se všichni zúčastnění cítili během focení dobře a komfortně, je pro mě zásadní.

  Pro lepší představu o mém stylu focení se můžete podívat na můj blog a prohlédnout si poslední rodinné série, nebo si třeba přečíst sekci o mně.

  Jak focení se mnou popisují moji klienti? Přečtěte si recenze.

  Cena rodinného focení

  Poslední na blogu

  • Anna H. , 7 let

   Anna H. , 7 let

  • M + R + M doma

   M + R + M doma

  • Viki, opička & Jan

   Viki, opička & Jan

  Máte zájem o rodinné focení?

  Jak to bude probíhat?

  >>> Dáte mi vědět telefonicky, e-mailem, nebo vyplněním kontaktního formuláře. Všechny kontakty najdete na této stránce.

  >>> Proběhne e-mailová, nebo telefonická komunikace, v rámci které spolu domluvíme vše potřebné.

  >>> V den focení se sejdeme na domluveném místě v dohodnutý čas. 

  >>> Před samotným focením si na chvíli sedneme a popovídáme, abychom se vzájemně poznali a uvolnili.

  >>> Pořízené fotografie zpracuju a zašlu do 5 pracovních dnů od focení v digitální podobě a v základní úpravě. Fotografie budou v maximální kvalitě a ve vysokém rozlišení.

  >>> V případě potřeby mohu navíc zajistit také tisk velkoformátových fotografií.

  Časté dotazy

  Co si máme vzít na sebe?

  Na rodinné focení si s sebou vemte především pohodlné oblečení, ve kterém se cítíte nejlépe.

  Kolik nás to bude stát?

  Každé focení je jedinečné, stejně jako vaše přání a představy. Pro bližší informace o ceně se podívejte do mého ceníku, nebo mi, prosím, dejte vědět. Kontakt najdete tady.

  Kde se bude focení odehrávat?

  Focení může probíhat u vás doma, nebo na vašem oblíbeném místě, třeba v přírodě. Na focení za vámi dorazím po celé ČR.

  Kolik dostaneme fotek?

  Počet fotek se odvíjí od délky focení. Hodinové focení zpravidla vychází na 30-40 fotek. Klientům zasílám všechny povedené fotky, nevybíráte si tedy z žádného náhledu.

  Kdy fotky dostaneme?

  Pořízené fotografie zpracuju a zašlu do 5 pracovních dnů od focení. V případě potřeby mohu navíc do 10 pracovních dní od zaslání všech potřebných informací zajistit také tisk velkoformátových fotografií.

  Co když bude špatné počasí?

  Ráda přijímám věci, tak jak přicházejí, a tak i focení přizpůsobuju aktuálním okolnostem. Je ale samozřejmě na každém, jak chce, aby focení probíhalo. Pokud by bylo potřeba, není problém focení přeložit.