Domovská stránka » Portfolio » Portrét » Business portrét

Business portrét

Vaše formální fotky nemusí vypadat strojeně. Nemusíte sedět v košili před bílým pozadím a potit se pod ostrými světly. Se mnou zažijete příjemnou a uvolněnou atmosféru, možná i zábavu! Budete vypadat jako opravdoví vy, nepřeretušuju vás v jiného člověka. A bude vám to slušet.

Mám oblíbené dva typy prostředí pro focení business portrétu – interiéry kaváren a jejich zahrádky, a místa se zajímavou architekturou v pozadí. Ráda si také vyslechnu jakékoliv vaše nápady a představy.

Pro lepší představu o mém stylu focení se koukněte na můj blog – tam jsou nejnovější příspěvky, nebo si třeba přečtěte sekci o mně.

Jak focení se mnou popisují moji klienti? Přečtěte si recenze.

Máte zájem o business fotky?

Jak to bude probíhat?

>>> Dáte mi vědět telefonicky, e-mailem, nebo vyplněním kontaktního formuláře. Všechny kontakty najdete na této stránce.

>>> Proběhne e-mailová, nebo telefonická komunikace, v rámci které spolu domluvíme vše potřebné.

>>> V den focení se sejdeme na domluveném místě v dohodnutý čas. 

>>> Před samotným focením si na chvíli sedneme a popovídáme, abychom se vzájemně poznali a uvolnili.

>>> Pořízené fotografie zpracuju a zašlu do 5 pracovních dnů od focení v digitální podobě a v základní úpravě. Fotografie budou v maximální kvalitě a ve vysokém rozlišení.

>>> V případě potřeby mohu navíc zajistit také tisk velkoformátových fotografií.

Časté dotazy

Co si máme vzít na sebe?

Na focení business portrétu přijďte především v takovém oblečení, ve kterém se cítíte dobře. Záleží na vašem osobním stylu a vkusu – buďte sami sebou.

Kolik nás to bude stát?

Každé focení je jedinečné, stejně jako vaše přání a představy. Pro bližší informace o ceně se podívejte do mého ceníku, nebo mi, prosím, dejte vědět. Kontakt najdete tady.

Kde se bude focení odehrávat?

Ráda pracuji s přirozeným světlem – focení tedy může probíhat v kavárně, v prostředí zajímavých budov, nebo na vašem oblíbeném místě, i v přírodě. Na focení za vámi dorazím po celé ČR.

Kolik dostaneme fotek?

Počet fotek se odvíjí od délky focení. Hodinové focení zpravidla vychází na 30-40 fotek. Klientům zasílám všechny povedené fotky, nevybíráte si tedy z žádného náhledu.

Kdy fotky dostaneme?

Pořízené fotografie zpracuju a zašlu do 5 pracovních dnů od focení. V případě potřeby mohu navíc do 10 pracovních dní od zaslání všech potřebných informací zajistit také tisk velkoformátových fotografií.

Co když bude špatné počasí?

Ráda přijímám věci, tak jak přicházejí, a tak i focení přizpůsobuju aktuálním okolnostem. Je ale samozřejmě na každém, jak chce, aby focení probíhalo. Pokud by bylo potřeba, můžeme focení přeložit.